Witaj w Kościele Nowe Pokolenie.

Jesteśmy społecznością chrześcijańską mocno opierającą się na ewangelii. Kochamy Boga i nasze miasto dlatego chcemy służyć Dąbrowie Górniczej w praktyczny sposób. Widzimy potrzebę by dzielić się z innymi zbawieniem w Jezusie Chrystusie, siejemy w ludzi nadzieję i ogłaszamy dobroć i miłość Boga, która może dotknąć i przemienić każdą sferę i dziedzinę działania społeczeństwa. Chcemy wzbudzić w tym pokoleniu świadomość celu i przeznaczenia. Witamy w naszej rodzinie kościoła NPDG. Poznaj naszą kulturę miłości i godności!

SPOTKANIA KOŚCIOŁA

 KAŻDA NIEDZIELA
GODZ. 17:00

ADRES

 UL. WOJSKA POLSKIEGO 46
(REDEN)
DĄBROWA GÓRNICZA

ŻYCIE KOŚCIOŁA

Wszyscy jesteśmy skupieni na budowaniu społeczności w Nowym Pokoleniu. Widzimy jak wartościowi są ludzie w każdym wieku, pochodzący z najróżniejszych środowisk. Dołącz do nas i razem czerpmy z życia to, co najlepsze!

OFIARNOŚĆ

Wierzymy, że dawanie jest istotną częścią Bożego serca i chcemy naśladować naszego Ojca Niebieskiego, i żyć hojnie. Kiedy dajemy poszerzamy Królestwo Boże dzięki naszym finansom – sięgamy narodów poprzez misje i projekty przemiany naszego społeczeństwa, sięgamy naszego sąsiedztwa służąc mieszkańcom naszego miasta.