Zaznacz stronę

Bądź częścią

[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_empty_space][trx_image url=”1918″][vc_empty_space][trx_image url=”1917″][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”2/3″][trx_title type=”2″ style=”divider” align=”left”]Grupy domowe[/trx_title][vc_column_text]Jedną z naszych wartości w NPDG jest budowanie zdrowych relacji i uważamy, że bardzo ważnym jest aby każdy mógł odkryć swoje miejsce, gdzie będzie mógł dołączyć, rozwijać się i wzrastać. Nie zostaliśmy stworzeni, aby przeżyć życie w pojedynkę i grupy domowe są po to, aby indywidualności zbudowały społeczność, która jest istotnym elementem pozwalającym nam w zdrowy sposób prowadzić chrześcijańskie życie.

Codziennie też jednomyślnie uczęszczali do świątyni, a łamiąc chleb po domach, przyjmowali pokarm z weselem i w prostocie serca, chwaląc Boga i ciesząc się przychylnością całego ludu. Pan zaś codziennie pomnażał liczbę tych, którzy mieli być zbawieni.  (Dz 2:46-47)

Wierzymy, że  grupy domowe są jednym z najlepszych miejsc dla wzrostu i zawiązywaniu wartościowych relacji między sobą. Są bezpiecznym miejscem aby móc wyznać swoje wątpliwości, zadać pytania, zmienić się, wziąć zachęcenie, świętować czy podejmować wyzwania. Kształt, charakter i atmosfera na grupach różni się z zależności od tego kto jest liderem i kim są członkowie poszczególnych grup ale wszystkie one istnieją aby pomóc ludziom łączyć się w społeczność ze sobą wzajemnie i z Bogiem.[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” scheme=”dark” css=”.vc_custom_1466114257412{background-image: url(http://npdg.pl/wp-content/uploads/2016/06/nowe-pokolenie-dąbrowa-górnicza-kościół-chrześcijański-2.jpg?id=1650) !important;}”][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][trx_title type=”2″ style=”divider” align=”left”]Zespoły z misją[/trx_title][vc_column_text]Dzieci, miłujmy nie słowem ani językiem, lecz czynem i prawdą. (1 Jana 3:18)

Wierzymy, że Bóg stworzył cię według swojego doskonałego projektu w taki sposób, że możesz mieć niezwykły i niepowtarzalny pozytywny wpływ na Kościół. Twoje talenty, pasje, zdolności – to wszystko może przynieść chwałę Bogu i mocno przyczynić się do poszerzenia Jego królestwa w Dąbrowie Górniczej.

Dołącz do najmniej jednego zespołu działającego w NPDG, rozpocznij służbę, stań się błogosławieństwem i czerp z tego satysfakcję i radość.

♦ Zespół ewangelizacji
♦ Zespół uwielbienia
♦ Zespół modlitwy
♦ Zespół kreatywny
♦ Zespół mediów

Dołącz do nas i czyń różnicę. Dzięki twojemu zaangażowaniu światło rozbłyśnie w miejscach ciemności, przyjdzie pokój w miejsce konfliktu i chaosu, zrodzi się nadzieja w miejscu beznadziei,  Bądź częścią naszej wspólnej strategii NPDG.[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][trx_title type=”2″ style=”divider” align=”left”]Córki Króla[/trx_title][trx_image url=”2056″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][trx_title type=”2″ style=”divider” align=”left”]Kompania braci[/trx_title][trx_image url=”2051″][vc_empty_space][vc_column_text]Chcemy być mężczyznami takimi jakimi Bóg nas stworzył  i powołał. Świat wywarł swoje piętno na role i pozycję mężczyzny ale my chcemy aby Bóg odnowił w nas swój projekt, tak abyśmy mogli zająć właściwe dla nas miejsce w naszych rodzinach, w Kościele i gdziekolwiek jesteśmy aby później odbić piętno Boga na świecie.

Wizja spotkań:
Wyposażenie i umożliwienie mężczyznom
życia na maxa (Jana 10:10)
Wpływanie wzajemnie na siebie aby stać się
‚mężczyznami – dobrą glebą’ (Mt 13:23)
Doświadczanie obecności Boga i chodzenie codziennie w miłości.
Odrzucanie bierności i branie odpowiedzialności.
Ochrona tych, którzy nie potrafią się obronić i żyć w odwadze.
Życie w mentalności królestwa, które pozwala mężczyznom właściwie kreować codzienną rzeczywistość.

Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w comiesięcznych spotkaniach mężczyzn, które są skoncentrowane na relacji i różnego rodzaju aktywnościach.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][trx_title type=”2″ style=”divider” align=”left”]Wydarzenia[/trx_title][trx_blogger style=”list” show_button=”” descr=”0″ post_type=”tribe_events” cat=”34″ count=”3″ offset=”0″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]